Yorumlar

Yorumlar

Gülşah Gürgenburan -Veli

Aldığımız Talentosound terapisi ve Aydın beyle dürtüsellik, karşı gelme bozukluğu, dikkat kaybı sıkıntılarımıza veda ettik. Aydın bey çocukları iyi tanıyan, iyi yöneten, gerçekten alanında profesyonel bir uzman. Kendisine burdan da çok teşekkür ediyorum. 

Duygu Elçi

Uzun zamandır 5 yaşındaki kızımda durtusellik olduğu yönünde şüphelerim vardı.Bir gün sosyal medyada Talentsound ile karşılaştım ve aradığım sistem olduğuna karar verdim.Aydin Bey ile ilk irtibata geçişimiz bu şekilde oldu.İlk randevuda kızım dürtüsellik  ve dikkat dağınıklığı teşhisi aldı.İlk 10 günlük dinleti sonrası kızım sakinleşmeye başladı.Aydin Bey ile ilk görüşmemizde kızım en fazla 5 dk.oturabiliyorken 3.seanstan itibaren bu süre uzadı. En önemlisi kızımın ağlama nöbetleri büyük ölçüde bitti.Eskiden mesela parktan çıkmamız gerektiğini anlattığımda beni asla anlamıyordu. Sadece bağırıp ağlıyordu. Şu an itiraz etse bile konuşarak anlaşabiliyoruz.Kızım  aslında başka bir cocuk oldu desem yeridir.Ben şahsım adına  çok memnun kaldım.Herkese tavsiye ederim.

Selda Akarsu -Veli

Aydın beyle oğlum için yollarımız kesişti. Dikkat eksikliği ya da başka bir sıkıntısı yoktu ama sirius zihin gelişim programı çok ilgimi çekmişti. Dikkatini arttırma ve farkındalığını geliştirme açısından çok faydalı olacağını düşünerek başladık.Etkinliklerle keyifli dersler yapıldı. İçeriden o kadar neşeli keyifli heyecanlı sesler duymak beni çok mutlu ediyordu.Soru çözümü hızlandı. Okuduğunu anlaması gelişti. Özgüveni geldi. Hayata bakış açısı değişti ve daha da  sosyalleşti.Oğlum, Aydın beyin yeri geldiğinde öğrencisi yeri geldiğinde rakibi olarak;) çok verimli keyifli günler ve dersler geçirdiler. Koşarak mutlulukla gittiğimiz derslerimizden pek çok çocuğun faydalanması temennisi ile iyi ki varsınız Aydın hoca

Emrah Yakut -Veli

Bu çalışmaya oğlum katıldı.Dikkat süresi kısa olduğu için tanılama aldı.Özellikle dikkat ve hiperaktivite konusunda ilaç kullanmak istemedik.Okulda derslerde öğretmenlerinden potansiyelini kullanamadığını ve uzun süre dikkatini devam ettiremediğini belirtiyorlardı.Aydın hocam ile çalışma yapıldı. Dersleri konusunda ve kendini ifade etme konusunda ciddi ilerleme sağladık.Farkındalığı arttı.Aydın hocama Teşekkür ederiz. 

Arzu Uysal -Veli

Oğlum aydın hoca sayesinde değişti

Dikkat eksikli vardı ve odaklanma sıkıntısı vardı 

Etkinliklerle  keyifli dersler yapıldı 

Soru çözümü hızlandı 

Okuduğunu anlaması gelişti

Özgüveni geldi 

Hayata bakış açısı değişti sosyalleşti 

Bir anne olarak şunu diyebilirim alınması gereken bir ders 

Kesin sonuç veren bir çalışmadır 

Aydın hocaya çok Teşekkür  ederim.

Erdem Böler

Oğlum dikkatini toplama ve odaklanma konusunda sıkıntı yaşıyordu.Özellikle ödev yaptıramıyordum.Algısı ve akademik başarısı iyi olmasına rağmen potansiyelinin çoğunu kullanamıyordu.Sirius Zihinsel Gelişim programı sayesinde çok kısa bir sürede dikkati ve algısı gelişti.Potansiyelini daha çok göstermeye ; Aydın Bey ile olan seansları iple çekmeye başladı.Her şey için teşekkür ederim.

Ezgi Ağca -Matematik Öğretmeni

Özel öğrenme güçlüğü ve disleksisi olan bir öğrencimle yaptığımız matematik derslerinde odaklanma problemi yaşıyorduk. Aydın hoca ile çalışmalara başladığından beri öğrencimle derslerimizde gözle görülür bir odak artışına ve sorularda daha pratik çözüm yolları geliştirmesine şahit oldum. Yaptığı faydalı çalışmalardan dolayı Aydın hocaya teşekkür ederim..

Ayhan ÇEKÜÇ -Psk. Danışman

Benim iki öğrencim bu çalışmaya katıldı ve devam ediyor. İkisinin de dikkat süresi kısa ve çabuk dağılıyordu  Ancak bir öğrencime çocuk ve ergen psikiyatrisinden tanı koydurabik, diğer velim tanı istemedi ama sorunun varlığını kabul etti ve eğitime başladılar. Her ikisinde ilerleme kaydetti sınıf içindeki davranışlarına ve ilişkilerine olumlu yansıdı. Her ikisininde notları yükseldi. Özellikle biri 90 ın altında not almadı, çalışma hakkımda önceden bilgim olmasına rağmen inanmakta ben bile zorlandım. Katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Serap Deringöz -Veli

Uzun süredir dikkat eksikliğinin hayatımızdaki olumsuz etkileri ile mücadele ediyoruz psikiyatri, ilaç dahil pek çok destek aldık dersler, özel hayat dahil belirli bir çizgiyi şimdiye kadar aşamamıştık Aydın beyle başladığımız çalışma sonrası, dikkatini etkin kullanma, bütün kavrama, hafıza gelişimi dahil kendini yerinde ve etkin ifade etmede, öncelik sırası belirlemede fark edilir değişiklikler yaşıyoruz bu hem oğlum hem ebeveyinler olarak bizim hayatımızı olumlu yönde etkiledi.