Çocuğunuz Aceleci ve Panik Mi?

Çocuğunuz Aceleci ve Panik Mi?

Teknoloji hayatımızı giderek daha fazla etkisi altına almaktadır. Çocuklarımız da bu hızlı hayatı bizimle birlikte yaşamak durumunda kalıyorlar. Geleceklerini şekillendirebilmek için çok çalışmak ve sürekli soru çözmek durumundalar.

Teknolojinin hayatımıza en önemli etkilerinden biri de hızlı bir yaşam biçimini getirmesidir. Yapılacak bir sürü iş, yetiştirilecek bir sürü proje, okunacak bir sürü doküman mail vs. Bu hızlı hayat içerisinde bütün bu işleri yetiştirmek için hızlı ve dolayısıyla aceleci bir yapıyla hareket ediyoruz. İşlerimizin yetişmeyeceği endişesiyle sürekli bir panik halindeyiz.

Çocuklarımız da bu hızlı hayatı bizimle birlikte yaşamak durumunda kalıyorlar. Geleceklerini şekillendirebilmek için çok çalışmak ve sürekli soru çözmek durumundalar. En kısa zamanda en fazla soruyu çözmek için çabalayıp duruyorlar. Bu da ister istemez onların acele etmesine, belli bir zaman diliminde belli miktar soruyu çözemeyeceğim endişesiyle sürekli panik durumunda bulunmaktalar.

Sirius Zihin Geliştirme Programı, çocuklarımızın zihinsel işlem hızını arttırıp, onların problem çözme becerilerini geliştirerek, hayatın her alanında sakin bir şekilde karşılaştıkları problemleri çözmelerini sağlıyor.

Çocuklarımızın gerek sınavlarda, gerekse hayatın herhangi bir alanında performansını en üst düzeyde kullanmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir